Saç Ekimi Öncesinde Neler Yapılmalı?

Saç Ekimi Öncesinde Neler Yapılmalı

Saç Ekimi Öncesinde Neler Yapılmalı?

Saç Ekimi öncesinde neler yapılmalı?

Saç ekimi öncesinde neler yapılmalı? Öncelikle hastamız, alkol, yabancı madde, enerji içeceği, bitki çayı ve cinsel gücü arttırıcı ilaçlar kullanmamalıdır. Kullandığı herhangi bir ilaç ya da rahatsızlığı varsa bunu bizimle paylaşmalıdır.
Ayrıca hastamız gelirken yanında gömlek veya fermuarlı bir üst getirirse üzerini daha rahat giyip çıkarabilir.

Saç Ekimi Öncesinde Neler Yapılmalı? Hastanın alkol, sağlığa zararlı yabancı madde, enerji içeceği, bitki çayı, vücudu normalden daha fazla gevşeten veya kasan maddeler, cinsel gücü arttırıcı ilaç veya doğal olduğu ileri sürülen benzer maddeler alınmamalıdır. Eğer bunlardan herhangi biri alınmışsa bunu hekimlerimizle paylaşmak doğru olacaktır.

Düzenli olarak kullanılan psikiyatri ilaçları, kalp rahatsızlığı ilaçları, böbrek ilaçları gibi sürekli alınması gereken ilaçlar alınıyorsa hekimimiz tedavi sürecini buna göre yönetmek zorundadır. Bu yüzden hastamızın bunları bildirmesi sürecin sağlıklı ve kusursuz tamamlanması için faydalı olacaktır.

Saç Ekimi Öncesinde Neler Yapılmalı? Hastamız tedaviye gelmeden önce iletişim numaramızdan bizi arayarak ön bilgi ve randevu talep edebilir. Direkt olarak ziyaret edebilir. Hekimlerimizin muayenesinden sonra hastamızın da bilgileri alınarak gerekli tedavi işlemi başlayacaktır ve tedavi süreci için hastamıza bilgilendirme yapılacaktır. Hastamızın, doktorunun verdiği tavsiyelere göre hareket etmesi tedavi sürecini daha sağlıklı hale getirecektir.

Hastamızın tedavi süreci boyunca rahat edebileceği kıyafetler giymesi önerilir. Tedavi alanına herhangi bir zarar vermemek ve tedavi esnasında rahat olabilmek adına gömlek ve benzeri kafadan çıkarma zorunluluğu olmayan kıyafetler giymek giyinme ve soyunma esnasında rahat olmanızı sağlayacaktır.

Tedavi sürecinin doğru olarak başlaması için yukarıda belirttiğimiz önerilere uymanız hem süreci hızlandıracak hem de saç ekiminin daha sağlıklı olmasını sağlayacaktır.

Saç ekimi öncesinde yapılması gerekenlerle ilgili merak ettiğiniz sorular varsa, iletişim sayfamızdan veya direkt iletişim numaramızdan bize ulaşabilirsiniz. Mümkün olan en kısa sürede sorularınızı yanıtlayacağız. İletişim sayfamıza buradan ulaşabilirsiniz. Telefon numaramız: 0532 760 02 45

Saç ekimi öncesinde neler yapılmalı? Saç ekimi öncesinde yapılması gerekenler nelerdir? Saç ekiminden önce neler yapılmalı? Saç ekimi öncesi yapılacaklar…

Es Saç Ekimi sağlıklı günler diler.